Přidělení čárového kódu

Text dotazu

Jsme obchodní společnost zabývající se mezinárodním obchodem. Nyní jsme si nově udělali vlastní značku výrobku. Konkrétně potravinářského produktu (29. třídy) - rafinovaný slunečnicový olej. Patent máme a nyní bychom potřebovali přidělit čárové kódy na potraviny. Ovšem nevíme přesně kde (Potravinářská komora ČR?) se přidělují a co k tomu potřebujeme.

Odpověď

Používání čárových kódů je komerční záležitost.

V případě zájmu o přidělení kódu EAN, doporučujeme obrátit se na GS1 Czech Republik.
https://www.gs1cz.org/
GS1 CZECH REPUBLIC, Na Pankráci 30, Praha 4, 140 00,
tel.: 234 633 145-6, 261 001 145-6,
e-mail: info@gs1cz.org.