zvukové dokumenty

Text dotazu

Máme oznámit NK skutečnost, že provádíme prezenční půjčování zvukových dokumentů? Jedná se o dětské výukové programy na CD romech.

Odpověď

Předmětem smlouvy o půjčování zvukových záznamů jsou pouze zvukové záznamy. Pokud půjčujete nějaké zvukové záznamy, tak bych doporučoval se pro pořádek zaregistrovat. Pokud ale ve skutečnosti prezenčně půjčujete jen zvukově obrazové dokumenty (coz by vyukove CD mohla byt), potom to neni potreba hlasit.