Zůstalo mi větší množství knih a nevím, kam s něma..prosím, jestli nemáte nějáky tip.

Text dotazu

Dobrý den,

v listopadu lońského roku mi umřel děda, celý život se věnoval četbě knih. Tyto knihy mi zůstaly a marně přemýšlím, jak s něma naložit. Upřimně je mi líto knihy vyvézt na sběrný dvůr. Já sama bohužel nemám kapacity k uložení takového množství knih. Jedná se o dobrou liteaturu, dektektivky..mnohdy i knihy povinné četby. Proto jsem se chtěla zeptat, zda nemáte nějáký tip, na koho se obrátit, komu je nabídnout. Zcela zdarma. Pouze za odvoz.

Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za nabídku knih po vašem dědečkovi. Jak sama píšete, jedná se o větší množství knih. Takže, aby jste nemusela všechny knihy nějakým složitým způsobem dopravovat k nám do knihovny, bude lepší, když například vyfotíte hřbety těch knih přímo v policích a ty fotografie nám zašlete e-mailem. Pokud je toho opravdu moc, tak aspoň tu část o které si myslíte, že by mohla být pro nás atraktivní. U většiny podobných darů žádáme nějaký přibližný seznam, ať víme o čem ta nabídka je. Fotografie jsou u většího množství asi to nejjednodušší řešení. Zaslat je můžete na adresu kanokova@knihkrnov.cz