Zpracování ovčího rouna

Text dotazu

Můžete mi prosím poradit, jak zpracovat ovčí rouno,v čem vyprat atd,aby mohlo být použíto ako utěsnění mezi trámy při stavbě srubu?

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za zaslání Vašeho dotazu. Prohledala jsem Souborný katalog ČR a nalezla
publikaci "Zateplování ovčí vlnou" viz bibliografický záznam níže:

Zateplování ovčí vlnou / [spoluautoři Jan Hollan, Vladimír Štork, Rostislav Trávníček]. --
Valašské Meziříčí : Český svaz ochránců přírody Valašské Meziříčí, 1999. -- [8] s. : il. ; 21 cm
ISBN 80-239-4276-X (v knize neuvedeno : brož.)

Dostupné v těchto knihovnách:
ABA001 [NK ČR Praha] -- prezenčně
BOA001 [Moravská zemská knihovna Brno] -- sign. 2-1148.996

Pokud zadáte do Souborného katalogu ČR (http://aleph.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-b&local_base=skc) termín "tepelná izolace staveb", zobrazí se Vám 24 záznamů, v případě termínu "ovčí vln?" katalog vyhledá celkem 41 záznamů.

V prostředí volného internetu jsem našla mnoho materiálu, který by Vám
mohl býti užitečný, zadáním termínu "zateplování ovčí vlnou srub" ve vyhledávači
Google  (www.google.cz) či zadání termínu "zateplování ovčí vlnou".