Železnice Františka Josefa, Plzeň - ČB

Text dotazu

Hledám literaturu o stavbě železnice císaře Františka Josefa z Plzně do Českých Budějovic a její zdokonalování až do dnešní doby.

Odpověď

Jedná se například o tuto literaturu:
Volné zdroje:

KUNT, Miroslav. Dráha císaře Františka Josefa: od nápadu k realizaci. [online] 1996 - [cit. 19.3.2009] Dostupný na WWW: http://archiv.kvalitne.cz/studie/kfjb.htm

Koridor.cz. Historie. [online] 1996 - [cit. 19.3.2009] Dostupný na WWW: http://www.4-koridor.cz/index.php?t=article&n=clanek-historie-48

Kde můžete najít i odkazy na literaturu.

Publikace a články:
Zdroj: VUK - katalog
Název: Vlaky a železnice / Peter Herring
Autor: Herring Peter
Další autor: Pavlíček Matouš
Rok: 2002
Naklad. údaje: Bratislava : Slovart , 2002.
Fyzický popis: 168 s. il.
Exempláře: ABE311 C6314

Zdroj: NK ČR - článková bibliografie (ANL)
Název: Dřevěná a železná dráha / Vladimíra Pavlová ; archiv Jihočeského muzea
Autor: Pavlová, Vladimíra
Instituce: Jihočeské muzeum (České Budějovice)
Zdrojový dokument: Českobudějovické listy. České Budějovice : Vltava-Labe-Press. 14/143 (18.06.2005), Pravidelná příloha na nedělní kanape : [příloha], s. 2 : il.
Rok: 2005
Sigla vlastníka: CBA001