Zdroje-bakalářská práce

Text dotazu

Dobrý den,
jsem studentkou FF v Pardubicích a potřebovala bych poradit. Píši bakalářskou práci na téma Rozdílný pohled společnosti na mužskou a ženskou kriminalitu v 19. století. Byli by jste tak laskaví a mohli mi poradit, kam se mám obrátit nebo na jakých odkazech hledat. Potřebovala bych nějaké knihy o společnosti této doby, články z novin a jiné.
Velice Vám děkuji za odpověď a přeji příjemný den

Odpověď

Dobrý den,

k vyhledávání dokumentů můžete použít např. souborný katalog Caslin www.caslin.cz, který je volně přístupný na internetu, dále např. Českou národní bibliografii, databázi knih, článků a jiných dokumentů, ta je ale dostupná pouze v knihovnách.

Dále můžete využít Jednotnou informační bránu www.jib.cz či případně některý další ze souborných katalogů viz http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_mvs_ifla_sk.html.

Přeji hodně úspěchů při hledání, zkuste se případně obrátit na univerzitní knihovnu, jistě Vám rádi poradí a pomohou.