Zdravotnický obor

Text dotazu

Dobrý den! Dokončila jsem VOŠZ obor diplomovaný zubní technik. Chtěla jsem se zeptat, zda existuje nějaký zdravotnický obor, který se dá studovat na vysoké škole dálkově. Jako třeba zdravotnický management nebo něco obdobného. děkuji

Odpověď

Dobrý den, omlouváme se za zdržení v odpovědi.

Studijní obor management zdravotnictví v kombinovaném (kombinace dálkového a prezenčního studia) programu existuje na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (http://www.upol.cz/fakulty/fzv/aktuality-fzv/) - ovšem pouze v navazujícím magisterském programu, tj. uchazeč o přijetí do toho studia musí mít ukončené bakalářské studium a titul Bc. Stejná fakulta nabízí i výuku v bakalářských kombinovaných programech v oborech: fyzioterapie, porodní asistentka, radiologický asistent a všeobecná sestra.
Dále kombinované studium bakalářských zdravotnických oborů nabízí: Fakulta zdravotnických studií Ostravské univerzity (http://fzs.osu.cz/; obory: porodní asistentka, všeobecná sestra), Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně http://www.muni.cz/med; obory: všeobecná sestra, zdravotní laborant, ošetřovatelství), 3. lékařská fakulty Univerzity Karlovy v Praze (http://lf3.cuni.cz; obory: veřejné zdravotnictví, všeobecná sestra), Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové (http://lfhk.cuni.cz; obory: všeobecná sestra, fyzioterapie), Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové (http://faf.cuni.cz; obor: zdravotní laborant). Podrobnější informace najdete na internetových stránkách výše zmíněných škol. 

Obor

Lékařství

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

23.09.2009 16:48

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu