zdraví 2020, resortní bezpečnostní cíle 1-8

Text dotazu

dobrý den, potřebovala bych nějaký výtažek ohledně výše uvedených témat,program zdraví 2020 a u resortních cílů jejich význam, bezpečnost a standarty přednemocniční a ambulantní péče jako nástroj bezpečnosti Děkuji V.

Odpověď

Dobrý den,

Zdraví 2020 - Národní strategie ochrany a podpory zdraví a prevence nemocí je rámcovým souhrnem opatření pro rozvoj veřejného zdraví v ČR. Na stránkách Ministerstva zdravotnictví je k dispozici plný text tohoto programu, tam si můžete potřebné informace dohledat. Vyšla i tištěná brožura, v příbramské knihovně ji bohužel nemáme, dala by se ale sehnat z jiné knihovny (Zdraví 2020: národní strategie ochrany a podpory zdraví a prevence nemocí Praha : Ministerstvo zdravotnictví České republiky ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem, 2014). Pokud byste potřebovala další zdroje, mohu Vám vypracovat bibliografickou rešerši (=seznam zdrojů) na téma zdraví. Služba je ale zpoplatněna, a je také třeba vyplnit formulář na zpracování rešerše. Zkuste se ještě obrátit na Národní lékařskou knihovnu v Praze (https://nlk.cz/).

Použité zdroje

http://www.mzcr.cz/Verejne/[…]dravi-2020_8524_1155_5.html

http://www.mzcr.cz/verejne/[…]nce-nemoci_8690_3016_5.html

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

Příbram

Knihovna

Knihovna Jana Drdy Příbram

Datum zadání dotazu

20.09.2017 12:35

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu