Zázraky se dějí

Text dotazu

Dobrý den,kde bych prosím sehnala film z roku 1974 od režiséra Giuseppe Maria Scotese \"Zázraky se dějí\". Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

prohledali jsme dva největší české servery zabývající se online prodejem filmů, knih a dalších produktů, ale film Zázraky se dějí bohužel ve své nabídce neměli. Jedná se o český server Vltava.cz (http://www.vltava.cz) a zahraniční server Amazon.com (http://www.amazon.com). Není v našich silách prohledávat sbírky jednotlivých videopůjčoven, nicméně na stránkách Česko-slovenské filmové databáze (http://www.csfd.cz) můžete získat informaci o tom, který konkrétní uživatel tohoto serveru má Vámi hledaný titul ve své sbírce. Po vyhledání filmu přes název použijte odkaz ve žlutém rámečku v pravé části obrazovky - "Ve filmotéce". Zde zjistíte, kteří uživatelé tento film vlastní a můžete se s nimi případně domluvit.
Pro další pomoc se ještě můžete obrátit na Knihovnu Národního filmového archivu (http://www.nfa.cz/?faid=30201) nebo na Knihovnu Filmové a televizní fakulty AMU (http://www.amu.cz/?r_id=1321).

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

15.02.2008 13:57

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu