Zástupce při výpůjčce

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda na můj průkaz může vyzvednout knihu můj kamarád z důvodu mé nemoci a nemožnosti si pro knihu přijít, i když ji potřebuji. Je třeba napsat plnou moc? Děkuji, Dudová

Odpověď

Dobrý den,

knihu je bohužel nutné vyzvednout osobně. Knihu vám můžeme rezervovat do doby, než si ji budete moci vyzvednout, jiná osoba ji ale na váš průkaz vyzvednot nemůže.
Obraťte se prosím na Halu služeb hala.os@nkp.cz, tel. 221 663 248 - kolegyně zajistí podržení rezerování knihy, popřípadě vám podají další informace.