zápůjčka divadelního představení "Brouk v hlavě"

Text dotazu

Dobrý den, je možná zápůjčka divadelního představení hry Georges Feydeau
"BROUK V HLAVĚ"?
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
v Národní knihovně ČR se nachází pouze jeden archivní exemplář a jeden povinný výtisk knihy:
* Feydeau, Georges. Brouk v hlavě: komedie o 3 dějstvích. Praha: Dilia, 1968. 127 l.

Z tohoto důvodu bohužel není možné knihu z našeho fondu vypůjčit. Doporučujeme Vám však využít Souborný katalog a zjistit dostupnost knihy v dalších českých knihovnách a oslovit je s žádostí o zapůjčení knihy. Souborný katalog ČR naleznete na adrese http://aleph.nkp.cz/F a zde uvedenou knihu např. ve fondu Vědecké knihovny Olomouc,  sign. II 330.219, Městské knihovny Praha - Staré Město; novější vydání z roku 1996 opět ve Vědecké knihovně v Olomouci.
V případě žádosti o zapůjčení knihy prostřednictvím meziknihovní služby z NK ČR, příště prosím kontaktujte přímo MS  NK ČR, veškeré informace naleznete na adrese http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_ms.htm.