Zapůjčení knihy z Národní knihovny v Praze

Text dotazu

Dobrý den,
prosím o zapůjčení z Národní knihovny v Praze, kde tuto knihu mají k vypůjčení. ISBN: 80-7041-691-2 (brož.),
Děkuji moc.

Odpověď

Dobrý den,

 knihy s fondu Národní knihovny si mohou objednávat registrovaní čtenáři, a to prostřednictvím elektronického katalogu, který je dostupný z webové adresy http://aleph.nkp.cz/cze/nkc (odkaz „Přihlášení“ v horní liště). Pokud zatím čtenářkou NK nejste, musíte se nejdřív zaregistrovat v Hale služeb v přízemí Klementina. K registraci budete potřebovat osobní doklad (občanský průkaz nebo pas) a 110 Kč (100 Kč poplatku za registraci na 1 rok + 10 Kč za vystavení průkazu). Můžete také využit možností internetové předregistrace – pro tento účel na přihlašovací stránce v elektronickém katalogu zvolte odkaz „Registrovat se“ a vyplňte registrační formulář. Pomocí ID a hesla, která Vám budou vygenerována, budete si moci knihu objednat ještě před osobní návštěvou knihovny a před vyzvednutím výpůjčky pouze uhradíte registrační poplatek a necháte si vystavit průkaz.

Pokud registrovanou čtenářskou NK nejste a nebydlíte v Praze, můžete si tuto knihu objednat i prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby. V této věci kontaktujte prosím svou místní knihovnu, která službu zprostředkuje.

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

07.01.2014 13:39

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu