zapůjčení knihy

Text dotazu

Mám prosbu. Bylo by možné zapůjčit knihu Husitství. Raně reformační příběh od M. Wernische? Děkují za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

dostupnost dokumentů v NK ČR se dozvíte v online katalogu NK ČR, který je volně dostupný na adrese http://aleph.nkp.cz/F/ (báze NKC). Kniha WERNISCH, Martin. Husitství: raně reformační příběh. 1. vyd. Brno: L. Marek, 2003. 143 s. Pontes pragenses; sv. 31. ISBN 80-86263-40-1. se pro registrované uživatele nachází v NK ČR ve dvou exemplářích, jednom prezenčním (knihu je možné si půjčit pouze do studovny a zde ji studovat) a jednom absenčním (lze si půjčit domů). Oba exempláře jsou v tuto chvíli volné.

Pokud si budete chtít knihu objednat, stačí u záznamu knihy zvolit nabídku "exempláře", zde si vybrat jeden z nich, zvolit nabídku "objednat" (budete vyzván k přihlášení do Vašeho konta pomocí údajů na čtenářském průkazu) a knihu si objednat. Zároveň ve Vašem kontě uvidíte, až bude kniha připravená k vyzvednutí.

Kniha je k dispozici také v dalších knihovnách - dostupnost na území ČR zjistíte v Souborném katalogu ČR opět na adrese http://aleph.nkp.cz/F/ nebo pomocí Jednotné informační brány www.jib.cz.

 

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

30.05.2013 13:07

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu