zapůjčení knihy

Text dotazu

Mám prosbu. Bylo by možné zapůjčit knihu Husitství. Raně reformační příběh od M. Wernische? Děkují za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

dostupnost dokumentů v NK ČR se dozvíte v online katalogu NK ČR, který je volně dostupný na adrese http://aleph.nkp.cz/F/ (báze NKC). Kniha WERNISCH, Martin. Husitství: raně reformační příběh. 1. vyd. Brno: L. Marek, 2003. 143 s. Pontes pragenses; sv. 31. ISBN 80-86263-40-1. se pro registrované uživatele nachází v NK ČR ve dvou exemplářích, jednom prezenčním (knihu je možné si půjčit pouze do studovny a zde ji studovat) a jednom absenčním (lze si půjčit domů). Oba exempláře jsou v tuto chvíli volné.

Pokud si budete chtít knihu objednat, stačí u záznamu knihy zvolit nabídku "exempláře", zde si vybrat jeden z nich, zvolit nabídku "objednat" (budete vyzván k přihlášení do Vašeho konta pomocí údajů na čtenářském průkazu) a knihu si objednat. Zároveň ve Vašem kontě uvidíte, až bude kniha připravená k vyzvednutí.

Kniha je k dispozici také v dalších knihovnách - dostupnost na území ČR zjistíte v Souborném katalogu ČR opět na adrese http://aleph.nkp.cz/F/ nebo pomocí Jednotné informační brány www.jib.cz.