zapůjčení knih

Text dotazu

Dobrý den.
Bádám po předcích a některé prameny lze získat z knich, které máte v databázi.
Jedná se o tři tituly od autora J.A. Kouble.
Bydlím v Plzni.
Můj dotaz. Je možné se zaregistrovat přes formulář a následně si tyto tituly nechat zaslat poštou?
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

nepíšete, o které tituly se Vám jedná.
Prověřovali jsme díla tohoto autora - Kouble, Josef Alois -( 1825-1886, báze AUT), a až na jednu výjimku (Stanko Vražič)  máme v našem fondu pouze archivní exempláře, které je možné studovat ve studovně Národního konzervačního fondu v Hostivaři, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cdh_studovna.htm,  anebo na objednávku můžeme  zhotovit kopie. Pro zhotovení kopií se můžete obrátit na nás, Referenční centrum NK ČR, reference@nkp.cz.

Další exempláře některých titulů tohoto autora  mají ve svém fondu další knihovny v ČR. Ověřit si to můžete v bázi SKC (Souborné katalogy-knihy), http://skc.nkp.cz, anebo v portálu JIB, http://www.jib.cz/.

Obecně meziknihovní výpůjčku Vám zprostředkuje knihovna v místě Vašeho bydliště (Plzeň, http://www.kmp.plzen-city.cz, http://www.svkpl.cz/) a to bezplatně po celé České republice,, http://knihovny.cz/sluzby/175-meziknihovni-sluzby.

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

13.12.2012 08:35

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu