Zaměstnanci

Text dotazu

Dobrý den,

jsem zastupitelkou města Město Albrechtice a obracím se na Vás s prosbou ohledně počtu zaměstnanců.
Ve středu se bude na zastupitelstvu schvalovat závěrečný účet za rok 2015.
V Městě Albrechticích je malá knihovna s velmi omezenou provozní dobou, jednou zaměstnankyní a poměrně velkými rozpočtem (oproti Krnovu). Více jak polovina rozpočtu jde na jednu zaměstnankyni.
Ráda bych porovnala rozpočet knihovny města Krnov a Města Albrechtic.
Proto bych Vás chtěla poprosit o sdělení počtu zaměstnanců knihovny města Krnov.

Předem děkuji

Jana Murová

Odpověď

Dobrý den,

počet zaměstnanců naší knihovny je 11