Zámečnictví, zámkařství

Text dotazu

Dobrý den, prosím o přesné názvy publikací od těchto autorů s uvedením vydavatele a roku vydání, případně německou literaturu týkající se oboru historického zámečnictví a stavebního kování.

Odpověď

Dobrý den,  na základě Vašeho dotazu Vám v příloze zasílám bibliografické záznamy publikací autorů Večeře a Oehma. Jméno Skramík v ČNB nalezeno nebylo. Prosím proto o upřesnění (křestní jméno, datum narození, případně úmrtí, alespoň částečný ci přibližný název některé jeho publikace). Současně prosím též o upřesnění Vašeho požadavku německé literatury týkající se oborů historického zámečnictví a stavebního kování. V katalozích německých, rakouských a švýcarských knihoven se nachází velký počet knih na toto téma - odhadem 200 až 300.
Abychom mohli správně určit, o které dílo byste mohla mít zájem, potřebujeme vědět, zda se má jednat o publikace, jež mapují historii oboru nebo určité historické období. Z jaké doby mají dané knihy pocházet, zda se zajímáte o konkrétní geografickou oblast či práci konkrétních lidí.

Obor

Technika, technologie, inženýrství

Okres

--

Knihovna

Datum zadání dotazu

17.01.2008 14:54

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu