Zámecký park v Dřínově u Kroměříže

Text dotazu

Bylo by možné někde zjistit informace o zámeckém parku v Dřínově u Kroměříže?

Odpověď

V knihovně máme zpracované bibliografie okresu Kroměříž od nejstarších dostupných materiálů do roku 2005.
Divala jsem se, co by se k Vašemu tématu našlo - mohly by se Vám hodit tyto knihy, kde by měl být i dřínovský park:
Kříž, Zdeněk: Významné parky Jihomoravského kraje. Brno, 1975.
Hieke, Karel: Moravské zámecké parky a jejich dřeviny. Praha, 1985.
Kříž, Zdeněk: Historické zahrady okresu Kroměříž. Kroměříž, 1984.

Dále by se možná něco našlo v publikacích:
Ptáček, Josef: Toulky zámeckými parky Čech a Moravy.  Praha, 1997.
Pacáková, Božena: Zahrady a parky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Praha, 2004.