Zajatecké tábory 1945-1946, jihozápadní Morava

Text dotazu

Zajímá mě, kolik zajateckých (internačních) táborů bylo vybudováno pro válečné zajatce v květnu 1945. Krom táborů ve Starém Hobzí a Českém Rudolci jsem nenašla záznamy, kde se tyto tábory nacházely. Měla všechny tyto tábory ve správě Rudá armáda?
Můžete mi prosím doporučit literaturu, která se touto problematikou zabývá?

Odpověď

Dobrý den,

odpověď jsem Vám posílala 10. února. Můžete se mi, prosím ozvat, zda k Vám dorazila? Děkuji Olga Šenoldová

Kromě jiného se Vám posílala i tento odkaz.

http://www.ptejteseknihovny.cz/dotazy/zajatecke-tabory

Použité zdroje

internet