Záhřeb

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych zjistit informace
týkající se Záhřebu. Původ slova Záhřeb, jej význam a znak. (
Heraldika ) Nejvyšší bod města Záhřeb a historické hodnoty města.
Dopravní situace a věci týkající se funkce města. A nějaké turistické
zajímavosti. A kdyby šlo, tak stručné přírodní podmínky. Díky za vaše
dostupné informace. Děkuji

Odpověď

Dobré ráno,

všechny potřebné informace najdete přehledně zpracované v internetové
encyklopedii Wikipedia - přesný odkaz:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Záhřeb

Pokud by bylo třeba ještě něco doplnit, stačí se ozvat.