Zahraniční investice ČEZ

Text dotazu

Dobrý den,
píši seminární práci o zahraničních investicích ČEZu. Je mi jasné, že o tomto tématu nejspíše žádná kniha nepojednává. Ale byla bych ráda, kdybyste mně mohli nasměřovat na nějaký odborný časopis nebo nějaké další zdroje, které by se mohly zabývat tímto tématem.

Děkuji

Milena Králová

Odpověď

Dobrý den,
 
níže naleznete pár tipů na vhodné dokumenty k Vašemu tématu jak z fondu CIKS VŠE, tak také z internetu. Dané dokumenty mají volně přístupné plné texty. Doporučujeme Vám také prohlédnutí seznamů použité literatury u jednotlivých vysokoškolských kvalifikačních prací jako inspiraci pro případné další relevantní materiály k Vašemu tématu. 
 
Při hledání Vašeho tématu, jak na volném webu, tak např. i v rámci Souborného katalogu VŠE (http://library.vse.cz), doporučujeme použít např. termíny:
 
ČEZ
Skupina ČEZ
investice
zahraniční investice
 
 
Příklady vysokoškolských kvalifikačních prací VŠE (plné texty jsou dostupné v rámci Souborného katalogu VŠE - http://library.vse.cz)
 
Kmínek, Václav. Ocenění Skupiny ČEZ. Praha, 2010. Vedoucí práce Miloš Mařík.
 
Kropáček, Matěj. Analýza vybraných zahraničních akvizic ČEZu. Praha, 2011. Vedoucí práce Jiří Sedláček.
 
Neničková, Petra. Přímé investice ČR do zahraničí. Praha, 2006. Vedoucí práce Josef Taušer.
 
Smetana, Juraj. Finančná analýza spoločnosti ČEZ a porovnanie s európskou konkurenciou. Praha, 2010. Vedoucí práce Petr Boukal.
 
Šafandová, Eva. Investice českých podniků v zahraničí - historie, současnost a tendence jejich možného dalšího vývoje. Praha, 2009. Vedoucí práce Alena Zemplinerová.
 
Voldán, Martin. Finanční analýza společnosti ČEZ, a.s. Praha, 2013. Vedoucí práce Hana Mikovcová.
 
 
 
Příklady volně dostupných online zdrojů
 
Čísla a statistiky Skupina ČEZ
 
Výroční zprávy Skupina ČEZ
 
Zahraniční investice ČEZ

Obor

Ekonomické vědy, obchod

Okres

--

Knihovna

Centrum informačních a knihovnických služeb Vysoké školy ekonomické v Praze

Datum zadání dotazu

25.11.2015 11:24

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu