Zahraniční artotéky

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla více informací o artotékách okolních států, které jsou součástí knihovny podobně jako na Opatově. Kde bych mohla tyto informace získat? Popř. existují vůbec podobné artotéky v sousedních státech? Mnohokrát Vám děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

zda jsou artotéky v zahraničí (okolních státech) součástí knihoven se nám nepodařilo zjistit. Doporučujeme Vám obrátit se s dotazem přímo na Artotéku knihovny Opatov, http://www.mlp.cz/cz/kontakty/pobocky/opatov-artoteka/akce/ nebo na některé naše půjčovny umění, např. http://artoteka.eu/.
Artotéky v zahraničí můžete zkusit vyhledávat prostřednictvím Googlu zadáním klíčového slova, anebo  kontaktovat  knihovny jednotlivých států, např.  Rakouskou národní knihovnu, http://www.onb.ac.at/ nebo Státní knihovně Berlin, www.staatsbibliothek-berlin.de, atd.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

09.01.2013 14:37

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu