zahrada Nebozízek

Text dotazu

Prosím o nějaké informace o zahradě Nebozízek, děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
informace o zahradě Nebozízek naleznete na webových adresách a v publikacích dostupných v NK ČR:
http://www.praha-mesto.cz/(zkucmd45aij0gq45tjpqiq55)/zdroj.aspx?typ=2&Id=61480&sh=-1966359464

http://www.pis.cz/c/page.php?menu_item=1090&page_id=257&prague=2875

Zahradnický slovník naučný / [zpracovala Encyklopedická kancelář ; fotografie Helena Atanasová ... et. al.]. -- Vyd. 1.. -- Praha : Ústav zemědělských a potravinářských informací, 1994-2001. -- 5 sv. : il., portréty ; 31 cm

Pražské zahrady a parky / Božena Pacáková-Hošťálková a kolektiv. -- [Praha] : Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, 2000. -- 384 s. : barev. il., plány, faksim. ; 31 cm

Zahrady a parky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku / Božena Pacáková-Hošťálková ... [et al.]. -- 2. vyd.. -- Praha : Libri, 2004. -- 526 s., [32] s. barev. obr. příl. : il., plány, faksim. ; 21 cm

Pražské sady / autor: Jiří Novotný. -- 1. vyd.. -- Praha : Sportovní a turistické nakladatelství, 1960. -- 85, [1] s. : [1] pl. příl. ; 8°

Praha 2001 - historické zahrady, parky a sady. -- Hrdějovice : Agentura Bonus, 2001. -- 75 s. : il., plány ; 30 cm

Pražské zahrady / Olga Bašeová-Korčáková ; fotogr. Ladislav Neubert ; uměleckohistorický kat. obrazové části zprac. Milada Vilímková ; přebal, vazba a graf. úprava Miloslav Fulín. -- 1. vyd.. -- Praha : Panorama, 1991. -- 247 s. : il. (některé barev.) ; 29 cm