Zahájení gastro provozu - oznámení hygieně

Text dotazu

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, protože se mi nedaří dovolat na daný úřad ani informaci dostatečně jasně vyhledat, jak se postupuje v případě zahájení gastro provozu. Na webu krajské hygienické stanice jsem našel formulář k oznámení zahájení gastro provozu. Ale to asi nestačí jen ohlásit, ne? Předpokládám že někdo z hygieny mě bude muset i navštívit, je to tak?
Děkuji moc za více informací jak to přesně ,,funguje".
S pozdravem,
Čeněk Šmerek.

Odpověď

Dobrý den,

pokusím se vás nasměrovat kde hledat informace a jak postupovat. Konkrétní radu vám musí poskytnout příslušné úřady, na to je knihovník nestačí.

https://www.kp-partners.cz/l/jak-zalozit-kavarnu-nebo-bistro/

https://www.khsolc.cz/odbory-krajske-hygienicke-stanice-olomouckeho-kraje/odbor-hygieny-vyzivy-a-predmetu-bezneho-uzivani/aktuality/aktuality-odbor-hygieny-vyzivy/odbor-hygieny-vyzivy-a-predmetu-bezneho-uzivani/aktuality-odbor-hygieny-vyzivy/jak-zalozit-bistro-kavarnu-restauraci

https://www.hygpraha.cz/chtela-bych-si-otevrit-provoz-rychleho-obcerstveni-bistra-co-pro-to-musim-udelat-aby-mi-ho-hygienicka-stanice-schvalila/

https://www.khsova.cz/docs/01_obcanum/files/hv_provozovatele_zrizeni.pdf

Přeji Vám úspěšné vykročení do podnikání a hodně spokojených zákazníků

 

 

Obor

Ekonomické vědy, obchod

Okres

Praha

Knihovna

Centrum informačních a knihovnických služeb Vysoké školy ekonomické v Praze

Datum zadání dotazu

12.01.2024 14:09

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu