žádost o rešerži elektronickou cestou

Text dotazu

Dobrý den, mohu zadat žádost o rešerži elektronickou cestou. Kde v menu naleznu způsob zadání.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

žádost o rešerši můžete zadat elektronickou cestou. V příloze Vám zasílám formulář, který prosím pečlivě vyplňte a odešlete na adresu infostredisko@knihovnahk.cz. Hotovou rešerši si však musíte vyzvednout osobně v referenčním centru po zaplacení částky, která Vám bude účtována. Jen připomínám, že za každý vyhledaný záznam se platí 2 Kč, viz ceník služeb a poplatků.

Přílohy