Web of Science

Text dotazu

Dobry den! Prosim o informaci, zda ve Web of science jsou pouze impaktovane casopisy nebo zda jsou i casopisy recenzovane? DEKUJI

Odpověď

Dobrý den, podle informací uvedených na stránkách Thomson Reuters, producenta Web of Science, se domníváme, že tato databáze obsahuje také recenzované časopisy ("peer reviewed"). Přímo na stránkách věnovaných Web of Sciences tato informace sice není uvedena (http://www.thomsonreuters.com/products_services/scientific/Web_of_Science,
http://www.thomsonreuters.com/content/PDF/scientific/Web_of_Science_factsheet.pdf), ale vyskytuje se v popisu jednotlivých rejstříků, které jsou do WoS zahrnuty. Science Citation Index Expanded (http://www.thomsonreuters.com/products_services/scientific/Science_Citation_Index_Expanded), Social Sciences Citation Index (http://www.thomsonreuters.com/products_services/scientific/Social_Sciences_Citation_Index), Arts and Humanities Index (http://www.thomsonreuters.com/products_services/scientific/Arts_Humanities_Citation_Index).

Zkuste si tuto informaci ověřit ještě v Knihovně AV ČR, která je řešitelem projektu Multilicence pro přístup do Web of Knowledge (přístup do Web of Science a Journal Citation Reports) - http://www.lib.cas.cz/cs/online-databaze/web-of-knowledge.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

12.02.2009 14:09

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu