web NK ČR

Text dotazu

Dobrý den, kvůli přesnější citaci vašich stránek v bakalářské práci se chci zeptat, odkdy váš web existuje. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Webové stránky Národní knihovny vznikly v jednoduché podobě v r. 1995 (tedy jen stručné základní informace o provozní době, historii knihovny), v r. 1998 byly rozšířeny do rozsahu, který se již blížil dnešní podobě. Během doby se ovšem několikrát změnila celková úprava.