význam jména Goméz

Text dotazu

Dobrý den, můžete mi prosím pomoci najít význam jména Gomez a případně jeho ekvivalenty v jiných jazycích? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

omlouváme se, ale bohužel se nám nepodařilo v nám dostupných zdrojích vyhledat  nic o významu jména Gomez a ani jeho ekvivalenty.

Se svým dotazem se můžete také zkusit obrátit na jazykovou poradnu Ústavu pro jazyk český AV ČR, http://www.ujc.cas.cz/jazykova-poradna/, kde by Vám jazykoví odborníci mohli snad poskytnout uspokojivější odpověď.

Projité zdroje:

* KNAPPOVÁ, Miloslava. Jak se bude Vaše dítě jmenovat? 4. přeprac. a dopl. vyd. Praha : Academia, 2006. ISBN 80-200-1349-0.
* SALAJKA, Milan. Kalendář, osobní jména a křesťanské svátky. 1. vyd. Praha : Victoria publishing, 1995. ISBN 80-85865-47-5.
* A Lexicon of greek personal names. Volume I. Oxford : Clarendon Press, 1987. ISBN 0-19-864222-9 (váz.)
* A Lexicon of greek personal names. Volume II. Oxford : Clarendon Press, 1994. ISBN 0-19-814990- 5 (váz.)
* A Lexicon of greek personal names. Volume III. A. Oxford : Clarendon Press, c1997. ISBN 0-19-815229-9 (váz.)
* A Lexicon of greek personal names. Volume III. B. Oxford : Clarendon Press, 2004. ISBN 0-19-815293-0 (váz.)
* A Lexicon of greek personal names. Volume IV. 1. vyd. Oxford : Clarendon Press, 2005. ISBN 0-19-927333-2 (váz.)