Výzkumná zpráva o generačním sbližování

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se ve vaší knihovně nachází výzkumná zpráva, na téma: Izolace generací nebo formy možného setkávání (sbližování) generací (dětí a seniorů).

Odpověď

Dobrý den,
 
děkujeme Vám za využití této služby.
 
K Vašemu dotazu jsem bohužel v katalogu Národní technické knihovny
nenalezla žádné dokumenty, které by se vztahovaly k požadovanému tématu.
Národní technická knihovna je knihovna s profilací fondu zaměřeného na techniku
a aplikované přírodní vědy. Vzhledem ke specifice tématu Vám doporučuji vyhledat
literaturu v těchto zdrojích: Národní úložiště šedé literatury (www.nusl.cz),
kde jsou kromě jiných typů dokumentů obsaženy i výzkumné zprávy, portál Knihovny (https://www.knihovny.cz/), Národní pedagogická knihovna (http://www.npkk.cz/), katalogy vysokých škol (Univerzita Karlova, Masarykova univerzita v Brně), Theses.cz (vysokoškolské kvalifikační práce https://theses.cz/) či Souborný katalog ČR (www.caslin.cz). Při vyhledávání
je nutné pečlivě zkombinovat klíčová slova/předmětová hesla např. (generační rozdíly, generace, mezigenerační vztahy apod.).
Pokud byste měla zájem vypracovat na toto téma odbornou rešerši (jedná se o placenou službu), podmínky, případně formulář pro objednání naleznete na této adrese: https://www.techlib.cz/cs/83651-reserse

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní technická knihovna

Datum zadání dotazu

05.01.2012 14:41

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu