Vývoj kulturních památek za posledních 100 let

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdybych si chtěla u Vás zadat literární rešrši na toto téma, tak co mám udělat, nebo co to obnáší moc děkuju!

Odpověď

Dobrý den,

rešerši, tedy soupis bibliografických citací vhodné literatury k danému tématu,  je možné objednat osobně, poštou nebo faxem (221 663 121) prostřednictvím objednávky, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_reserse.htm.

V objednávce rešerše je třeba vyplnit všechny požadované údaje včetně vlastnoručního podpisu, u organizací i razítko. Zpracování rešerše k získání vysokoškolských a vědeckých titulů je podmíněno souhlasem vysoké školy (vedoucího práce). Rešerše jsou: Strojové  - z elektronických zdrojů (báze NK ČR, CD-ROM, online zdrojů, Kramerius - dle možností systému) - doba zpracování 3-5 dnů závisí na rozsahu zadání. Dále klasické - soupis literatury z lístkových katalogů NK ČR a tištěných bibliografií - doba zpracování do 1 měsíce. Nezpracováváme rešerše ze zdrojů, které jsou volně dostupné na internetu. Rešerše jsou účtovány dle Ceníku placených služeb a poplatků NK ČR, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#14.