Vývoj kulturních památek za posledních 100 let

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdybych si chtěla u Vás zadat literární rešrši na toto téma, tak co mám udělat, nebo co to obnáší moc děkuju!

Odpověď

Dobrý den,

rešerši, tedy soupis bibliografických citací vhodné literatury k danému tématu,  je možné objednat osobně, poštou nebo faxem (221 663 121) prostřednictvím objednávky, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_reserse.htm.

V objednávce rešerše je třeba vyplnit všechny požadované údaje včetně vlastnoručního podpisu, u organizací i razítko. Zpracování rešerše k získání vysokoškolských a vědeckých titulů je podmíněno souhlasem vysoké školy (vedoucího práce). Rešerše jsou: Strojové  - z elektronických zdrojů (báze NK ČR, CD-ROM, online zdrojů, Kramerius - dle možností systému) - doba zpracování 3-5 dnů závisí na rozsahu zadání. Dále klasické - soupis literatury z lístkových katalogů NK ČR a tištěných bibliografií - doba zpracování do 1 měsíce. Nezpracováváme rešerše ze zdrojů, které jsou volně dostupné na internetu. Rešerše jsou účtovány dle Ceníku placených služeb a poplatků NK ČR, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#14.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

17.12.2012 11:17

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu