Vývoj kamionové dopravy v ČR

Text dotazu

Chtěl bych se zeptat na nějaké podklady pro vytvoření seminární práce na téma "Vývoj kamionové dopravy v ČR".

Odpověď

Dobrý den,

k Vašemu tématu jsem dohledala příslušnou literaturu, přehled prohledaných zdrojů
i s citacemi uvádím níže.

Zdroj: Souborný katalog ČR (www.caslin.cz)
Pro zjištění dostupnosti v konkrétní knihovně si, prosím, níže uvedené publikace
dohledejte přímo v Souborném katalogu na adrese: http://aleph.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-b&local_base=skc

Novák, Radek. Mezinárodní kamionová doprava Plus / Radek Novák. -- Vyd. 2., přeprac.. -- Praha : ASPI, 2003. -- 250 s., [40] s. barev. obr. příl. : il., mapy, formuláře ; 21 cm
ISBN 80-86395-53-7 (váz.)
Evropská komise. New customs transit systems for Europe / [European Commission]. -- Luxembourg : Office for Official Publications of the European Communities, 2001. -- 55 s. : il.
ISBN 92-828-9356-1

Novák, Radek. Mezinárodní kamionová doprava / Radek Novák.. -- Vyd. 1.. -- Praha : CODEX Bohemia, 2000.. -- 206 s. : il.
ISBN 80-85963-53-1 (váz.)

Lhote, Gilles. Startrucks : Nejkrásnější kamiony světa a jejich skvělí řidiči / [Text a fotogr.] Gilles Lhote ; [Z franc. přel.] Mikuláš Hrubec. -- 1. vyd.. -- Praha : Rebo, [1994]. -- 155 s. : barev. fotogr. ; 37 cm. ISBN 80-85815-03-6 (brož.)

Přehled předpisů v silniční nákladní dopravě : příručka ke školení / Jiří Březina. -- Vyd. 8., přeprac.. -- Ostrava : Repronis, 2010. -- 268 s. ; 21 cm. ISBN 978-80-7329-239-3 (brož.)

Zdroj: Národní technická knihovna (katalog http://aleph.techlib.cz/F?func=find-b-0&local_base=stk&RN=134976768)
Startrucks : nejkrásnější kamiony světa a jejich skvělí řidiči / Gilles Lhote. -- Praha : Rebo, 1994. -- 153 s.

Medzinárodná kamiónová doprava / Jiří Kladiva. -- 1. vyd.. -- Bratislava : Alfa, 1975. -- 76 s.

Řešení problémů s kamiony by mohlo přispět jejich vážení mobilními systémy / (pev). --  il.
In: Technik. -- ISSN 1210-616X. -- Roč. 16, č. 10 (říjen 2008), s. 15

Truck magazín. -- 66 Media s.r.o., ISSN 1803-2478

Zdroj: Volný Internet

Po zadání dotazu: kamióny OR "kamiónová doprava" filetype:doc
do vyhledávače google.cz se Vám zobrazí wordovské dokumenty s tématikou
kamiónové dopravy,
zadáte-li dotaz: kamióny OR "kamiónová doprava"
naleznete obecné stránky o kamionech.