Využití volného času pro staré lidi

Text dotazu

Dobrý den, pátrám po nějaké možnosti využití volného času pro osmdesátiletého důchodce z Prahy, který špatně chodí, a tak tráví všechen čas pouze ve svém bytě. Jinak je ale velmi zručný. Slyšel jsem, že existuje cosi jako vázání mašliček - že důchodci doma vážou pro nějakého výrobce nějaké takové okrasné serepetičky, ale nic bližšího se mi o tom nepodařilo zjistit. Rád bych se o tom dozvěděl něco víc (kam se případně obrátit a pod.), popřípadě zda existuje nějaká další činnost, která by přicházela v úvahu.

Odpověď

Dobry den,

posilam Vam dve webove adresy, kde byste mozna mohla uspet s hledanim domaci prace pro duchodce. www.cbox.cz/letaky. Jedna se o jednoduche skladani a baleni letaku do obalek. Na dalsi adrese by treba dokazali poradit. http://www.helpnet.cz/zamestnavani/nahradni-plneni-chranene-dilny

Obor

Výchova a vzdělávání

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

07.12.2007 15:47

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu