výsledky soutěže Krakonoš Duch hor 2007

Text dotazu

Dobrý den,
zajímalo by mě zda mohu požádat paní Hanu Síkorovou o výsledky mezinárodní výtvarné soutěže Krakonoš - duch Krkonoš (s uzávěrkou 30.října 07 s vyhlášení v Jelení Goře), předpokládám, že pokud se do Vaší knihovny se mohli zasílat soutěžní příspěvky,mohla se také Vaše knihovna podílet na této soutěži.
Ráda bych si prohlédla vítěznou tvorbu, hlavně tu zahraniční jak oni vidí našeho vládce hor - Krakonoše, ale nedaří se mi ji najít. Můžete mi prosím poradit?
Děkuji a přeji příjemný den
 Hanka z Trutnovska

Odpověď

Hana Síkorová:Odpovídám na dotaz čtenářky z Turnovska. Výsledky mezinárodní výtvarné soutěže Krakonoš - duch Krkonoš jsou uveřejněny na adrese :

http://www.bibliotekagrodzka.jelenia-gora.pl/index.php?op=4&go=6#3kon