Vyřazené jednotky při revizi knihovního fondu - nabídková povinnost

Text dotazu

Dobrý den,
je dostatečně splněna nabídková povinnost jsou-li jednotky navržené při revizi fondu nabídnuty v e-konferenci, konkrétně e-konference : akvizice@cvut.cz z odkazu na stránkách NK? Je stanovena nějaká lhůta jak dlouho čekat na případné ohlasy než budou dokumenty postoupeny do burzy knih, nebo odvezeny k likvidaci?
Děkujeme za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

dle našich zkušeností je nabídková povinnost splněna. Lhůtu na případnou odezvu si knihovna určuje sama.  Tato lhůta se uvádí přímo v nabídce.