Výpůjčka při pobytu v zahraničí

Text dotazu

Dobry den,
jsem az do prosince za hranicemi a chtela bych si prodlouzit vypujcni dobu 3 knih, ktere mam pujcene.
Prosim o radu. Prihlasila jsem se ke svemu kontu,ale nemuzu najit odkaz na prodlouzeni knizek.
Predem dekuji za odpoved.

Odpověď

Dobrý den,

knihy Vám nejde prodloužit proto, že jste již v upomínce. Knihy máte doma
již od března. Jsou žádány dalšími čtenáři, proto Vás žádáme o urychlené
vrácení. Nepředpokládám, že máte knihy s sebou v zahraničí. Můžete poslat
někoho z rodiny.
J. Ziklová, MěK Jablonec n. N.