vypůjčka knih v jiné pobočce než jsem registrovaná

Text dotazu

Dobrý den, je možné si vypůjčit knihu na průkazku i na jiné pobočce než jsem registrovaná?

Odpověď

Dobrý den,

ano můžete, jedna průkazka platí na všech našich pobočkách i v ústřední půjčovně. Pouze průkazka z dětského oddělení platí pouze na všech dětských odděleních (ne v dospělém a hudebním oddělení).

Použité zdroje

Knihovní řád Knihovny města Hradce Králové, článek 5, odstavec 4 http://www.knihovnahk.cz/[…]/knihovni-rad#cl5