Vypůjčení Červeného trpaslíka

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je u vás možnost zapůjčení Červeného trpaslíka? Pokud ano, byla by možnost vypůjčení i bez jakékoli katičky nebo registrace ve vaší knihovně? Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

takovou knihu v našem katalogu bohužel nemáme. V souborném katalogu Národní knihovny Praha jsem našla tyto tituly:

Grant, Rob. Červený trpaslík. Pozpátku. Vyd. 1. Praha: Argo, 2005. 253 s. ISBN 80-7203-647-5.

Naylor, Doug. Červený trpaslík. Poslední člověk. Vyd. 1. Praha: Argo, 2003. 207 s. ISBN 80-7203-534-7.

Naylor, Grant. Červený trpaslík. Lepší než život. Vyd. 1. Praha: Argo, 2003. 187 s. ISBN 80-7203-481-2.

Naylor, Grant. Červený trpaslík. Nekonečno vítá ohleduplné řidiče. Překlad Ladislav Šenkyřík. Vyd. 1. Praha: Argo, 2002. 211 s. ISBN 80-7203-411-1.

Pokud by jste měla zájem o zapůjčení těchto titulů, tak Vám je můžeme objednat prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby. Poplatek za půjčení jednoho titulu je 160 Kč.

Knihy v Regionální knihovně Karviná nelze zapůjčit absenčně (domů) bez platného čtenářského průkazu. Tento průkaz se vydává pouze za osobní přítomnosti uživatele, který musí předložit platný průkaz totožnosti a zaplatit registrační poplatek (na 1 rok platí 200 Kč dospělý uživatel, 150 Kč student, děti od 6 - 16 let platí 70 Kč a senioři platí také 70 Kč, senioři nad 70 let mají registraci zdarma). V době od 1. 10. - 6. 10. můžete využít akci Týden knihoven. V tomto týdnu registrujeme nové čtenáře (kteří poslední dva roky nenavštívili knihovnu) zdarma a čtenářský průkaz jim platí jeden rok.

Přeji hezký den.