vyhledávače

Text dotazu

Vážení, jsem začínajícím uživatelem internetu a zatím se mi nepodařilo najít server, který by odpověděl na dotazy typu Kdo byl 1.čs presidentem, nebo Jaká vojska bojovala v bitvě u Slavkova. Existuje prosím něco takového, všechny servery, které jsem procházel, reagovaly prkenně na konkrétní zadaná slova.

Odpověď

Dobrý den,

z našich zkušeností Vám můžeme doporučit server www.google.cz , většinou nalezneme požadované odkazy, dále www.jixo.cz , jehož výhodou je nabídka náhledů, kde zjistíte, do jaké míry odpovídá stránka Vašemu dotazu. Při zadávání dotazu je vždy nejlepší omezit se na minimum slov, je Vám poté nabídnuto více odkazů, např. při vyhledávání vojsk, která se zúčastnila bitvy u Slavkova stačí zadat heslo "bitva u Slavkova".
Mezi další známé vyhledávače patří www.seznam.cz , www.centrum.cz , www.atlas.cz .