vyhledat literaturu o grafických značkách českého porcelánu

Text dotazu

vyhledat literaturu o grafických značkách českého porcelánu

Odpověď

Značky českého porculánu. -- 2.vyd. -- Praha : F. Hanek, 1947. -- 44 s. -- (Přehledná rukověť sběratelova ; sv. 1)

Encyklopedie starožitností / Hidde Halbertsma ; [z nizozemského originálu ... přeložila Hana Válková]. -- Čestlice : Rebo Productions, 2000. -- 345 s. : il. -- Dotisk 1. vyd. r. 2002

Český porcelán / Emanuel Poche. -- 1.vyd. -- Praha : Orbis, 1954. -- 71 s., obr. příl.

Porcelán / Jiří Chládek. -- 1.vyd. -- Plzeň : Nava, 2000. -- 157 s., fot., obr. příl.

Rukověť sběratele porcelánu / [Zdeněk Knápek]. -- 1. vyd. -- Olomouc : Rubico, 2003. -- 351 s., [31] s. -- (Knížka pro každého)