vyhledání identifikačních čísel konkrétního deníku Lidová demokracie

Text dotazu

Vlastním kopii textu z deníku Lidová demokracie, vydané dne 27. března 1993, na jejíž 7. straně je uveden článek Sestry z nemocnice pod Petřínem. Vzhledem k tomu, že bych ráda článek citovala ve své diplomové práci, tak bych potřebovala znát ročník a číslo deníku z tohoto dne. Podle mých informací je ISSN 0323-1143. Pokud by to pro vás nebylo možné zjistit, prosím o radu, jak bych tyto informace mohla dohledat. Děkuji za jakoukoliv radu.

Odpověď

Dobrý den,

přesná citace vámi požadovaného článku je:

RADOSTA, Petr. Sestry z nemocnice pod Petřínem. Lidová demokracie. 1993, roč. 49, č. 72 (27.3.), příl. LD na neděli, s. 7. ISSN 8323-1109 (zruš.). ISSN 0323-1143.

Použité zdroje

Lidová demokracie, 27.3.1993