vyhledání článku

Text dotazu

Dobrý den, prosím o radu, zda by bylo možno se nějak dostat k následujícímu příspěvku...nemohu nikde nalézt, jediné k čemu jsem se dopátrala je databáze Agris (tu bohužel náš ústav nemá a na VPK taky není ). Předem děkuji za pomoc a zaslání podmínek pro případné získání příspěvku:
Proebsting, E.L. , Mills, H.H. The use of controlled freezing techniques for estimating critical temperatures for fruit buds [1971]. Washington Agric. Exp. Station, Circular. No. 548:9

děkuji

Odpověď

Dobrý den,

bohužel uvedený článek do databáze AGRIS umístili pracovníci z USDA (Americké ministerstvo zemědělství), tudíž nemáme šanci se k němu dostat online, neb není k dispozici full text.

Ještě případné odkazy:

https://books.google.cz/books?id=lArnnAAACAAJ&dq=Circular+-+Washington+Agricultural+Experiment+Station,+1971&hl=cs&sa=X&ved=0ahUKEwi4iLzc0eHYAhXGEiwKHU91Dn4Q6AEIKjAA

 to je odkaz na e-knihkupectví.

 Další možností je zkusit kontaktovat přímo Circular - Washington Agricultural Experiment Station, Washington Agricultural Experiment Station nebo USDA (http://www.nal.usda.gov/).