vyhledání článku

Text dotazu

Dobrý den, prosím o radu, zda by bylo možno se nějak dostat k následujícímu příspěvku...nemohu nikde nalézt, jediné k čemu jsem se dopátrala je databáze Agris (tu bohužel náš ústav nemá a na VPK taky není ). Předem děkuji za pomoc a zaslání podmínek pro případné získání příspěvku:
Proebsting, E.L. , Mills, H.H. The use of controlled freezing techniques for estimating critical temperatures for fruit buds [1971]. Washington Agric. Exp. Station, Circular. No. 548:9

děkuji

Odpověď

Dobrý den,

bohužel uvedený článek do databáze AGRIS umístili pracovníci z USDA (Americké ministerstvo zemědělství), tudíž nemáme šanci se k němu dostat online, neb není k dispozici full text.

Ještě případné odkazy:

https://books.google.cz/books?id=lArnnAAACAAJ&dq=Circular+-+Washington+Agricultural+Experiment+Station,+1971&hl=cs&sa=X&ved=0ahUKEwi4iLzc0eHYAhXGEiwKHU91Dn4Q6AEIKjAA

 to je odkaz na e-knihkupectví.

 Další možností je zkusit kontaktovat přímo Circular - Washington Agricultural Experiment Station, Washington Agricultural Experiment Station nebo USDA (http://www.nal.usda.gov/).

 

Obor

Zemědělství

Okres

Praha

Knihovna

Knihovna Antonína Švehly

Datum zadání dotazu

18.01.2018 13:21

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu