Vyhledání ceny starší publikace

Text dotazu

Dobrý den, potřebovali bychom dohledat ceny některých starších publikací. V Souborném katalogu ČR jsou uvedeny jen u některých záznamů. Existuje ještě nějaká databáze, kde by se ceny daly najít? Děkuji.

Odpověď

Dobry den,

konzultovali jsme Vas dotaz s kolegynemi z Oddeleni doplnovani domacich dokumentu. U nekterych titulu muzete najit cenu publikace v zaznamu v elektronickem katalogu NK CR - bazi NKC (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc). Cena je uvadena v poli HLD, ktere se standardnim formatu nezobrazuje, takze je nutne si vybrat format MARC. Dalsim zdrojem informaci o cenach novejsich publikaci mohou byt internetove obchody (napr. www.kanzelsberger.cz, www.vltava.cz, www.kosmas.cz) nebo databaze vydanych titulu, kterou provozuje Svaz ceskych knikupcu a nakladatelu - http://www.sckn.cz/ceskeknihy/. V tistene podobe je samozrejme mozne vyuzit i Nove knihy. U knih vydanych pred rokem 1995 jsou ceny uvedeny u bibliografickeho zaznamu v naskenovanych katalozich NK CR (http://katif.nkp.cz), ale ani zde neni tento udaj uveden vzdy.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

08.01.2008 18:03

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu