vydávání neperiodických tiskovin

Text dotazu

DOBRY DEN, CHCI SE NA VAS OBRATIT S DOTAZEM-CO MUSIM UDELAT,KDE SE REGISTROVAT CI KDE POZADAT O POVOLENI K VYDAVANI NEPERIODICKYCH TISKOVIN? CHTEL BYCH ZACIT VYDAVAT REKLAMNI A KULTURNI BROZURU FORMATU A5/8-16 STRAN/ V NAKLADECH DO 20 000 KS.NEPERIODICKY.DEKUJI PREDEM ZA VYSI RADU.

Odpověď

Dobry den, pro vydavani neperiodickych publikaci potrebujete zivnostensky list pro vydavatelskou cinnost. Dalsi legislativa je spojena spise s vydanim publikace. (viz napr. stranky Svazu ceskych knihkupců a nakladatelu: http://www.sckn.cz/content/legislativa.php). Tedy - musite predevsim odevzdat povinne vytisky prislusnym institucim. Dobre je take zaregistrovat se u agentruy ISBN : http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Pro_vydavatele&submenu2=87 . Pk bude mit vami vydana publikace cislo ISBN, coz muze byt i vyhodne z hlediska reklamy.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

14.02.2008 16:03

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu