Votoč Vohoz

Text dotazu

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda ve Vaší knihovně neproběhne opět akce VotočVohoz.

Mockrát Vám děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

v dohledné době opakování akce nechystáme, ale můžete se obrátit přímo na organizátory z naší literární kavárny, e-mail: kavarna@knihovnahk.cz, tel.: 495 075 052, otevírací doba: Po, St, Čt, Pá 10:00 - 18:00, Út 12:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00.