Vojenský záchranář

Text dotazu

Dobré odpoledne, mohli by jste mi prosím zjistit, zda existuje studijní obor Vojenský záchranář také na jiné univerzitě než v Brně nebo Hradci Králové? Mnohokrát Vám děkuji!

Odpověď

Dobrý den, zřejmě máte na mysli obor zdravotnický záchranář vyučovaný na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany (https://vportalx.unob.cz/prihlaska/sezam_oboru.aspx). Dle zpráv Akademické senátu FVZ UO by měl být v příštím akademickém roce na fakultě otevřen přímo studijní obor vojenský záchranář (http://www.pmfhk.cz/Akademie/zapisyas08.htm). Na jiné vysoké škole jsme tento obor nenalezli, zřejmě i vzhledem k faktu, že Univerzita obrany je jediná vojenská vysoká škola u nás.
Jako společný studijní obor (program) s Fakultou vojenského zdravotnictví Hradec Králové nabízí obor zdravotnický záchranář také Univerzita Pardubice, Fakulta zdravotnických studií, v rámci studijního programu Specializace ve zdravotnictví (http://www.upce.cz/fzs/studium/bakalarske.html).

Přehled dostupných vojenských škol v ČR můžete nalézt na stránkách Ministerstva obrany ČR (http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=3293) nebo na stránkách Armády ČR (http://www.novakariera.cz/cz/skolstvi).

Obor

Výpočetní technika

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.06.2009 10:41

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu