Vladislav Jacák

Text dotazu

Vážení, snanžím se zjistit kontakt na p. Vladislava(?)Jacáka, který navrhuje obaly odborné literatury. Pokud mi můžete sdělit pro které nakladatelství dnes pracuje budu Vám Velmi vděčný

Odpověď

bližší informace k osobě výtvarníka pana Vladislava Jacáka jsme nalezli pouze v databázi národních autorit Národní knihovny ČR:

Ident. číslo jo20010090071

Záhlaví Jacák, Vladislav, 1927-

Biograf. údaje Narozen 19.12.1927 v Souticích. Výtvarník, grafik.

Status definitivní

Zdroj informace

http://www.sca-art.cz/artists/artists.htm