Vl. Kybal Učení M. Jana Husi

Text dotazu

Poraďte prosím, jak se ke knize dopracovat. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den.

Vícedílná kniha Vlastimila Kybala: Učení M. Jana Husi vydávaná po jednotlivých dílech od r. 1923 je ve fondu Knihovny Historického kabinetu Filozofické fakulty UK, kde má status "přísně presenční".

Podle souborného katalogu Univerzity Karlovy mají tuto knihu ve fondu i knihovny všech 3 teologických fakult UK, pravděpodobně s možností absenční výpůjčky (informace o druhu výpůjčky je bez záruky).