Věroslav Golda rodiště

Text dotazu

U neurofyziologa Věroslava Goldy (1927) se
 uvádí místo narození Police, ale mezi rodáky Police nad Matují není
 uveden. O kterou Polici se jedná?
 Děkuji.

Odpověď

Dobré dopoledne,

odpověď na Vaši otázku jsem nalezla v Československém biografickém slovníku, který se nachází v našem fondu.

Věroslav Golda se narodil 11. 2. 1927 v Polici - okres Šumperk.

Zdroj:
Československý biografický slovník. 1. vyd. Praha : Academia, 1992. 837 s. ISBN 80-200-0443-2.

Pokud budete mít ještě nějaké otázky, neváhejte mě kontaktovat.