Věra Roeselová

Text dotazu

Dobrý den, jsem studentkou UP Olomouc a ráda bych vás požádala o jakékoliv info (životopis) o ak.soch. paní Veře Roeselové.
Předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,

Bohužel se nám nepodařilo dohledat informace o Vámi zmiňované akademické malířce. Jelikož neuvádíte žádné životopisné ani profesní údaje, pokoušeli jsme se informace o sochařce dohledat v Národní digitální knihovně (http://kramerius4.nkp.cz), ve World Biographical Archieve, v oborové bráně ART (http://art.jib.cz/) , Arts Lexikonu (http://www.artslexikon.cz/index.php?search=v%C4%9Bra+r%C3%B6slov%C3%A1&fulltext=Hledat&fulltext=Search),   v katalogu AVU (http://opac.avu.cz/) , v katalogu UMP (http://wwwopac.upm.cz/index.php). Zkuste se ještě obrátit přímo na AVU, měli by mít k dispozici seznamy absolventů různých oborů a na UPMRUM kvůli jejich lískovým katalogům. Další možností jsou různá profesní sdružení jako je například sdružení uváděné v tomto odkazu: http://sdruzeni-socharu.cz/contact/  .

Obor

Umění, architektura, muzeologie

Okres

Praha

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

26.04.2016 20:58

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu