Věnování knížek

Text dotazu

Dobrý den, mám asi 2 krabice knížek, které se mi nehodí nebo nelíbí. Jsou to knížky nové nebo zánovní - beletrie i odborné (žádné dědictví po babičce nebo vyklízení půdy). Ráda bych je věnovala knihovně. Můžu je dát do bibloboxu nebo jak to funguje?
Děkuji za odpověď Peterková

Odpověď

Dobrý den,

knižní dary rádi přijmeme. Knihy ale nevhazujte do biblioboxu, odevzdejte je přímo na oddělení pro dospělé - přízemí - samostatný vchod. Děkuji.

Mgr. Libuše Vodičková