Velká kniha PHP 5 a MySQL - Zoner press

Text dotazu

Jaký je rozdíl mezi knihou z roku 2007 roku 2011?
Já jen, že novější vydání má méně stran tak nevím, které vydání si koupit.
A hlavně mě zajímá co chybí.

Odpověď

Dobrý den,

rozdíl mezi vydáními knihami "Velká kniha PHP a MySQL 5 : kompendium znalostí pro začátečníky i profesionály" z roku 2007 a 2011 je v několika kapitolách a jejich podkapitolách. Vydání z roku 2011 má 38 kapitol a vydání z roku 2007 má jen 37 kapitol. V každém vydání lze ale nalézt kapitoly, které v druhém vydání nenajdete.  To znamená, že jak ve vydání z roku 2007 lze nalézt kapitoly navíc, tj. kapitoly, které nenajdete ve vyd. z roku 2011, ale i kapitoly, které zde jakoby chybí a najdete je jen ve vydání z roku 2011 a naopak. A ačkoli základ je skoro stejný v obou vydáních, je možné najít  poměrně velké množství kapitol a podkapitol, které v druhém vydání nejsou. Nedokážeme si představit, jak bychom všechny tyto rozdíly vypisovali. Proto by bylo dobré abyste si vypůjčil jednotlivá vydání a prošel je sám. A na základě toho se rozhodl, kterou knihu koupit, co je pro Vás důležitější, a co přesně potřebujete vědět. (Pokud nejste registrovaný v naší knihovně, ale v nějaké jiné knihovně, v které tyto knihy nemají, pak si můžete knihy půjčit přes meziknihovní výpůjční službu v knihovně, do které chodíte.) Možná, že i v nějakém knihkupectví budou mít obě vydání a tak si zde můžete porovnat obsahy. Děkujeme za pochopení.